SnapStudio
(c) Persona, 2019
Sprawdź sam kim jesteśmy

O nas

Snap studio to kreatywna przestrzeń zdjęciowo filmowa zlokalizowana w centrum Rzeszowa. Stworzyliśmy ją, aby pomóc Ci zorganizować wyjątkowe sesje i realizacje filmowe

130m2

Powierzchni do wynajęcia. Tworzą ją trzy plany zdjęciowe; cyklorama o powierzchni Drugi plan zdjęciowy z rozwijanymi tłami kartonowymi oraz trzeci z ściana z prawdziwego drewna. Jest też strefa relaksu/biura, stanowisko do make up, łazienka i zaplecze kuchenne.

Industrialny charakter

Wnętrze studia wykończone zostało w kolorach bieli, czerni i uzupełnione akcentem niebieskim oraz graficznymi motywami. Industrialny charakter podkreśla czerwona cegła strefy relaksu/biura, a wnętrze ocieplone zostało białymi firankami i motywami zdjęć na ścianach.

Gotowe do produkcji

Snap Studio to przestrzeń gotowa do realizacji produkcji fotograficznych i filmowych. Zarówno tych komercyjnych, jak i sesji o charakterze rodzinnym czy portretowym.

Pomoc

W zależności od potrzeb wynajmującego pomożemy Ci w obsłudze sprzętu i przygotowaniach do sesji. Zarezerwuj wcześniej asystenta, który pomoże Ci w realizacji twojej wizji.